Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE STAND VIBRATII
- Număr anunț
- CN1016528
- Autoritate contractantă
- CARFIL SA (CUI RO13945863)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRO CONSULT SRL (CUI 15985732)
- Cod CPV
- 38434400-0 · Analizoare de vibratii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.014.170 RON
- Valoare atribuită
- 2.013.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 11:42
- Anunț de atribuire
- CAN1028987
- Termen limită
- 05.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 212-519549
- Documentație de atribuire
- DF1068132
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI STAND VIBRATII-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE VANZARE CUMPARARE 22.10.2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068132.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENVIRO CONSULT SRL CUI RO 15985732
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FEMARIS SRL CUI RO 14211709
Terți susținători 1
DONGLING TECHNOLOGIES Co., LTD CUI 9132050508934444XJ
Valoare atribuită
2.013.000 RON
din 2.014.170 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.170 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.