Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Hartie pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, plotter, etc.
- Număr anunț
- SCN1057499
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.034 RON
- Valoare atribuită
- 56.886 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 10:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1032475
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068533
Documente
Documentația de atribuire
- 5.INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini achizitionare - Hartie pentru imprimante, copiatoare, etc. - 2019.p7s
- FisaDate_DF1068533.pdf
- FORMULARE TRANSELECTRICA_furnizare - Hartie pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, plotter, etc..docx.p7s
- Proiect de contract de furnizare - Hartie pt. imprimante, copiatoare etc. - 2019.doc
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Valoare atribuită
56.886 RON
din 63.034 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 6.148 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.