Atribuită
Anunț de participare
Servicii informatice de mentenanță pentru proiectul ”Implementarea unei soluții de e-guvernare la nivelul unor unități administrativ teritoriale pentru eficientizarea serviciilor publice - Zona 4
- Număr anunț
- SCN1057705
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
- Cod CPV
- 72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 456.924 RON
- Data publicării
- 05.11.2019 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1030746
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068829
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini-05112019131404.pdf.p7s
- contract mentenanta- model.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068829.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRUL DE CALCUL SA CUI RO 2163993
Valoare atribuită
456.924 RON
din 457.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro