Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Furnizare vopsea alba conventionala, diluant compatibil si microperle din sticla reflectorizante

Număr anunț
SCN1057704
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
SWARCO VICAS S.R.L. (CUI 916670)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.548,50 RON
Valoare atribuită
29.878 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
05.11.2019 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1028938
Termen limită
12.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068773

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CHIMTITAN SRL CUI 324996

Valoare atribuită

29.878 RON

din 30.548,50 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 670,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.