Atribuită
Anunț de participare
Prestare servicii de reparatii la scarile rulante din Pasajul Universitate
- Număr anunț
- SCN1057702
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- SCHINDLER ROMANIA SRL (CUI 11530967)
- Cod CPV
- 50740000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a scarilor rulante (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 912.961,67 RON
- Valoare atribuită
- 912.961,67 RON
- Data publicării
- 05.11.2019 15:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1028955
- Termen limită
- 12.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068827
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASCENSORUL COMPANY SERVICE SRL CUI RO 9656549
Valoare atribuită
912.961,67 RON
din 912.961,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro