Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și asigurarea asistenței tehnice din partea proiectantului pentru cinci obiective de investiții - 5 loturi.
- Număr anunț
- CN1018182
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- TOPO ROAD & HOME DESIGN S.R.L. (CUI 38472752)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.230 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON 83,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2020 10:33
- Anunț de atribuire
- CAN1031845
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074091
Documente
Documentația de atribuire
- CS_DJ644A.pdf.p7s
- CS_DJ645.pdf.p7s
- CS_DJ651A.pdf.p7s
- CS_DJ676.pdf.p7s
- CS_DJ703P.pdf.p7s
- FisaDate_DF1074091.pdf
- formulare si modele de documente.docx
- NOTA DE APROBARE_DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPO ROAD & HOME DESIGN S.R.L. CUI 38472752
Valoare atribuită
7.900 RON
din 48.230 RON estimat
83,6%
Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 40.330 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.