Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Elaborare Proiect Tehnic şi detalii de execuție, elaborare Documentaţie tehnică pentru obţinerea Autorizaţiei de construire, execuție lucrări de construcții montaj, asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiții Reabilitare, modernizare sediu Consiliul Județean Călărași

Număr anunț
SCN1057682
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
OPTIM SA (CUI 1910675)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.247.170,60 RON
Valoare atribuită
5.241.870,97 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
05.11.2019 14:26
Anunț de atribuire
SCNA1031730
Termen limită
26.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068778

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
OPTIM SA CUI RO 1910675
Asociați 2
RCH CON INSTAL SRL CUI RO16663344

Valoare atribuită

5.241.870,97 RON

din 5.247.170,60 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.299,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.