Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
ACHIZITIE MICROBUZ TRANSPORT PERSOANE
- Număr anunț
- SCN1057677
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL SRL (CUI 8517267)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.000 RON
- Valoare atribuită
- 211.200 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 14:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1029347
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068782
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale Achizitie microbuz.doc.p7s
- Clauze contractuale Achizitie microbuz.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068782.pdf
- Instructiuni Ofertanti.pdf.p7s
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
211.200 RON
din 242.000 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 30.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.