Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat

Materiale curente de laborator

Număr anunț
SCN1057673
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177.773,44 RON
Valoare atribuită
115.155,64 RON 35,2% sub estimat
Data publicării
05.11.2019 14:00
Anunț de atribuire
SCNA1033791
Termen limită
02.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 115.155,64 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Consumabile de laborator, 1. Sticlarie curenta de laborator BIO AQUA GROUP 107.223,94 RON
4 Accesorii echipamente de laborator HACH TYD ELAN S.R.L. 7.931,70 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TYD ELAN SRL CUI RO 14574313
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TYD ELAN SRL CUI RO 14574313
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

115.155,64 RON

din 177.773,44 RON estimat 35,2%

Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 62.617,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.