Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Contract de furnizare cartuse de tonere
- Număr anunț
- SCN1057660
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.018 RON
- Valoare atribuită
- 43.118 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 13:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1029436
- Termen limită
- 15.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068768
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini si specificatii tehnice_CARTUSE TONERE.pdf.p7s
- Contract de furnizare (proiect).doc.p7s
- Documentatie de atribuire_Cartuse de tonere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068768.pdf
- modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 60.018 RON Adjudecat: 43.118 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TONERE COMPATIBILE XEROX VERSALINK C405, BLACK, CU CIP | 5.250 RON | — | |
| 2 | TONERE COMPATIBILE XEROX VERSALINK C405, YELLOW, CU CIP | 3.024 RON | VIC INSERO | 2.798 RON ↓7,5% |
| 3 | TONERE COMPATIBILE XEROX VERSALINK C405, CIAN, CU CIP | 3.024 RON | — | |
| 4 | TONERE COMPATIBILE XEROX VERSALINK C405, MAGENTA, CU CIP | 3.024 RON | — | |
| 5 | TONERE COMPATIBILE OKI MC853DN, BLACK, CU CIP | 3.024 RON | MANOPRINTING SYSTEM | 40.320 RON |
| 6 | TONERE COMPATIBILE OKI MC853DN,YELLOW, CU CIP | 3.024 RON | — | |
| 7 | TONERE COMPATIBILE OKI MC853DN, CYAN, CU CIP | 3.024 RON | — | |
| 8 | TONERE COMPATIBILE OKI MC853DN, MAGENTA, CU CIP | 3.024 RON | — | |
| 9 | TONERE COMPATIBILE HP MFP M428FDN, BLACK, CU CIP | 33.600 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
43.118 RON
din 60.018 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 16.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.