Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Lucrari pentru constructie DF Zgariata
- Număr anunț
- SCN1057658
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DOGERIK TRANS SRL (CUI 28520577)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571.156 RON
- Valoare atribuită
- 567.916,28 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 13:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1035656
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068766
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale -semnat.doc.p7s
- d.a-semnat.doc.p7s
- documentatie proiectant.rar
- FisaDate_DF1068766.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Valoare atribuită
567.916,28 RON
din 571.156 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.239,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.