Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,1% sub estimat
MATERIALE DE PROMOVARE PERSONALIZATE PE 3 LOTURI
- Număr anunț
- SCN1057651
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 39221121-1 · Cani (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.211 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON 59,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 12:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1032343
- Termen limită
- 13.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068753
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini agende - lotul 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini cani - lotul 3.docx.p7s
- Caiet de sarcini insigne - lotul 2.pdf.p7s
- clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1068753.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Grafica lot 1 Agenda 2_3.pdf
- Grafica lot 1 Agenda Coperta fata.pdf
- Grafica lot 1 Agenda Coperta.pdf
- Grafica lot 2 Insigne.pdf
- Grafica sigle - Logo UVT - 2017 (1).ai.pdf
- insigna (1).JPG
- insigna (2).JPG
- insigna (3).JPG
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 8.211 RON Adjudecat: 3.360 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Agende personalizate | 2.411 RON | Anulat | — |
| 2 | Insigne personalizate | 2.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Cani sablate personalizate | 3.800 RON | DINALUCRI | 3.360 RON ↓11,6% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Valoare atribuită
3.360 RON
din 8.211 RON estimat
59,1%
Adjudecat la 40,9% din estimat · economie 4.851 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.