Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

ACHIZITIE LUCRARI AFERENTE OBIECTIVULUI EXTINDERE SI MODERNIZARE PRIMARIE RĂDESTI

Număr anunț
SCN1057501
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Furnizor / câștigător
ROBY & ERY CONSTRUCT SRL (CUI 34683986)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885.284,57 RON
Valoare atribuită
883.125,50 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
05.11.2019 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1033339
Termen limită
26.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068060

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

883.125,50 RON

din 885.284,57 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.159,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.