Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,9% sub estimat
Asigurari auto 2020
- Număr anunț
- SCN1057790
- Autoritate contractantă
- Garda de Coasta (CUI 29521430)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 468.199 RON
- Valoare atribuită
- 192.318,75 RON 58,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2019 14:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1031088
- Termen limită
- 20.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068730
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1068730.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
192.318,75 RON
din 468.199 RON estimat
58,9%
Adjudecat la 41,1% din estimat · economie 275.880,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.