Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat

Furnizare multifunctionale laser pentru sediul R.A.A.P.P.S.

Număr anunț
SCN1057782
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
HERALD SRL (CUI 7384634)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.900 RON
Valoare atribuită
23.636 RON 46,2% sub estimat
Data publicării
06.11.2019 14:17
Anunț de atribuire
SCNA1031298
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068943

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 43.900 RON Adjudecat: 23.636 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Multifunctionale laser monocrom A4 10.000 RON
2 Furnizarea multifunctionale laser A4 color 3 buc 12.000 RON HERALD S.R.L. 17.886 RON
3 Multifunctionala laser A3 color 21.900 RON Sharolt Group 5.750 RON ↓73,7%

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

23.636 RON

din 43.900 RON estimat 46,2%

Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 20.264 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.