Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,8% sub estimat
Service aparatura de laborator UMFST “George Emil Palade” din Targu-Mures
- Număr anunț
- SCN1057780
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- LABO SHOP SRL (CUI 13213280)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.000 RON
- Valoare atribuită
- 239.268 RON 28,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2019 13:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1037019
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068583
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta - Service aparatura de laborator-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Service aparatura de laborator-semnat.pdf.p7s
- Draft Contract - Service aparatura de laborator-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068583.pdf
- Model formulare - Service aparatura laborator-semnat.pdf.p7s
DUAE
Control ex-ante
Loturi (9)
Estimat: 336.000 RON Adjudecat: 239.268 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Service Spectrometru cu plasma inductiva cuplat IPC-OES tip The… | 12.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Service aparatura Laborator Multidisciplinar 1 | 40.000 RON | LABSERVICE S.R.L. | 30.000 RON ↓25,0% |
| 3 | Service echipamente de laborator testări | 66.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Service Termogravimetru DTA-Laborator multidisciplina | 8.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Service aparatură optică de laborator | 50.000 RON | ORBITAL SERVIMPEX | 49.400 RON ↓1,2% |
| 6 | Service Aparat de obținere apa purificată - Millipore Direct Q5… | 50.000 RON | MERCK ROMANIA S.R.L. | 50.000 RON |
| 7 | Service spectrocolorimetre, spectrofotometre si refractometre | 20.000 RON | LABEXPERT SERVICE | 19.981 RON ↓0,1% |
| 8 | Service aparatură medicală si de laborator Facultatea de Medici… | 70.000 RON | SC LABO SHOP SRL | 69.906 RON ↓0,1% |
| 9 | Service aparatură Tehnica Dentara Facultatea de Medicină Dentară | 20.000 RON | SC LABO SHOP SRL | 19.981 RON ↓0,1% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORBITAL SERVIMPEX SRL CUI 3839881
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABO SHOP SRL CUI RO 13213280
Valoare atribuită
239.268 RON
din 336.000 RON estimat
28,8%
Adjudecat la 71,2% din estimat · economie 96.732 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.