Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,5% sub estimat
Acord-cadru de furnizare acumulatori auto
- Număr anunț
- SCN1057766
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381.547 RON
- Valoare atribuită
- 55.295,80 RON 85,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2019 12:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1031331
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068915
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- D.A. prima pagina-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068915.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model ACORD-CADRU-semnat.pdf.p7s
- Model CONTRACT SUBSECVENT-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Valoare atribuită
55.295,80 RON
din 381.547 RON estimat
85,5%
Adjudecat la 14,5% din estimat · economie 326.251,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.