Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,1% sub estimat
Proiect tehnic, verificare documentație tehnică de către verificator autorizat, asistență tehnică din partea proiectantului, în vederea realizării obiectivului de investiție ”Reabilitare și modernizare str. Pietrele Doamnei și str. Izvorul Alb, km 0+000 la km 2+000, municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1057761
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- BUCOVER PROIECT S.R.L. (CUI 38526283)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON 77,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2019 12:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1033211
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068912
Documente
Documentația de atribuire
- DALI - Parte desenata.rar.p7s
- DALI - Parte scrisa.pdf.p7s
- Expertiza STRAZI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068912.pdf
- Model de contract.pdf.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUCOVER PROIECT S.R.L. CUI 38526283
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL CUI 19161423
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Valoare atribuită
16.000 RON
din 70.000 RON estimat
77,1%
Adjudecat la 22,9% din estimat · economie 54.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.