Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

“Soluție software – module, în cadrul proiectului „ADEPT – Administrație digitală eficientă pentru cetățenii din Turda”, finanțat în cadrul Programului Operaţional Capacitate Administrativă (POCA) 2014-2020.”

Număr anunț
CN1018190
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519.000 RON
Valoare atribuită
503.430 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
17.01.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1036512
Termen limită
18.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 012-023274
Documentație de atribuire
DF1074254

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055

Valoare atribuită

503.430 RON

din 519.000 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 15.570 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.