Atribuită
Anunț de participare
„Achiziție de materiale- agregate de balastiera(balast, refuz de ciur, nisip si transport), pentru comuna Band, județul Mureș”
- Număr anunț
- SCN1057750
- Autoritate contractantă
- Comuna Band (CUI 4323470)
- Furnizor / câștigător
- TRACOS SRL (CUI 1208787)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.300 RON
- Valoare atribuită
- 49.300 RON
- Data publicării
- 06.11.2019 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1030039
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068900
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini achizitie balast.doc.p7s
- Contract produse balastiera.doc.p7s
- FisaDate_DF1068900.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRACOS SRL CUI 1208787
Valoare atribuită
49.300 RON
din 49.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro