Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,1% sub estimat
Oseltamivir 30mg
- Număr anunț
- CN1018187
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.600 RON
- Valoare atribuită
- 76.080 RON 45,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2020 11:54
- Anunț de atribuire
- CAN1030053
- Termen limită
- 14.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074243
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Cantitati-Valori Oseltamivir 30mg.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Oseltamivir 30mg.docx.p7s
- FisaDate_DF1074242.pdf
- FisaDate_DF1074243.pdf
- Formulare Oseltamivir 30mg.docx.p7s
- Model acord cadru Oseltamivir 30mg.docx.p7s
- Model contract subsecvent Oseltamivir 30mg.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
76.080 RON
din 138.600 RON estimat
45,1%
Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 62.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.