Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat

Hartie pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, plotter, etc.

Număr anunț
SCN1057718
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
C&C PREVENT SRL (CUI 28084575)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.414 RON
Valoare atribuită
13.096,96 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
06.11.2019 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1030040
Termen limită
18.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068855

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ORION GOLDEN SRL CUI RO 15829130
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.096,96 RON

din 16.414 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 3.317,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.