Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Mobilier

Număr anunț
SCN1057959
Autoritate contractantă
Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
Furnizor / câștigător
FURNITURE CONCEPT SRL (CUI 28426180)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.672,27 RON
Valoare atribuită
81.985,82 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
07.11.2019 19:46
Anunț de atribuire
SCNA1029931
Termen limită
19.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069187

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 84.572,27 RON Adjudecat: 81.985,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 60.500 RON FURNITURE CONCEPT 60.500 RON
2 LOT 2 3.517,65 RON FURNITURE CONCEPT 3.517,65 RON
3 LOT 3 7.529,41 RON MERVAL GRUP 6.768 RON ↓10,1%
4 LOT 4 3.781,51 RON WITZ CHAIR SRL 3.745,17 RON ↓1,0%
5 LOT 5 5.042,02 RON TELETIM S.R.L. 4.350 RON ↓13,7%
6 LOT 6 1.260,50 RON WITZ CHAIR SRL 615 RON ↓51,2%
8 LOT 8 2.941,18 RON TELETIM S.R.L. 2.490 RON ↓15,3%

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WITZ CHAIR SRL CUI RO 28396186
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

81.985,82 RON

din 86.672,27 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 4.686,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.