Atribuită Anunț de participare

Servicii de pază a pădurilor din fondul forestier al comunei Lăzarea, județul Harghita

Număr anunț
SCN1057957
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Furnizor / câștigător
OCOLUL SILVIC DE REGIM GHEORGHENI SA (CUI 18771067)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409.964 RON
Valoare atribuită
409.817,60 RON
Data publicării
07.11.2019 18:12
Anunț de atribuire
SCNA1029466
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069183

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

409.817,60 RON

din 409.964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.