Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achiziție Strung CNC in 2 axe

Număr anunț
SCN1057952
Autoritate contractantă
TOHAN SA (CUI RO13652413)
Furnizor / câștigător
GREENBAU TEHNOLOGIE SRL (CUI 16136662)
Cod CPV
42621100-6 · Strung CNC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.336 RON
Valoare atribuită
585.000 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
07.11.2019 17:34
Anunț de atribuire
SCNA1029611
Termen limită
19.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069166

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

585.000 RON

din 588.336 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.336 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.