Atribuită Anunț de participare

Autoturisme

Număr anunț
SCN1057949
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA NORD-VEST CLUJ (CUI 30756309)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTOMOBILE 2 CLUJ SA (CUI 8175687)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349.390 RON
Valoare atribuită
349.264,71 RON
Data publicării
07.11.2019 17:02
Anunț de atribuire
SCNA1028715
Termen limită
22.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069181

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

349.264,71 RON

din 349.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.