Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,7% sub estimat
Achiziție unei multifuncționale de birou și software monitorizare ISO/SCIM în cadrul proiectului “Consolidarea capacității administrative a Ministerului Sănătății și a unităților aflate în subordonare, coordonare și sub autoritate prin implementarea unitară a Sistemului de Management al Calității SR EN IS0 9001:2015” - SIPOCA 51
- Număr anunț
- SCN1057941
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Furnizor / câștigător
- CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.000 RON
- Valoare atribuită
- 109.000 RON 34,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2019 16:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1037456
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069173
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_multi si soft.pdf.p7s
- Contract furnizare MODEL MS.docx.p7s
- FisaDate_DF1069173.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 167.000 RON Adjudecat: 109.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Multifunctionala A3 | 37.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Software monitorizare ISO | 130.000 RON | SC CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL | 109.000 RON ↓16,2% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL CUI RO 31657974
Valoare atribuită
109.000 RON
din 167.000 RON estimat
34,7%
Adjudecat la 65,3% din estimat · economie 58.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.