Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„Reabilitarea străzii Jigodin II”

Număr anunț
SCN1057939
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596.565 RON
Valoare atribuită
1.592.216,91 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
07.11.2019 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1030464
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069161

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226

Valoare atribuită

1.592.216,91 RON

din 1.596.565 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 4.348,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.