Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„ ACHIZIȚIONARE de ENERGIE ELECTRICA, pentru COMUNA BARCANI, JUDEȚUL COVASNA "

Număr anunț
SCN1057926
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
MONSSON TRADING SRL (CUI 25032083)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
239.323,96 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
07.11.2019 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1030237
Termen limită
18.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069147

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MONSSON TRADING SRL CUI RO 25032083

Valoare atribuită

239.323,96 RON

din 240.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 676,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.