Atribuită Anunț de participare

OXIGEN MEDICINAL LICHEFIAT

Număr anunț
CN1017867
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.135.000 RON
Data publicării
24.12.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1044339
Termen limită
07.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 248-612652
Documentație de atribuire
DF1073160

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
KLACSKA ROMANIA SRL CUI RO15732225
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.