Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Furnizare autoturisme
- Număr anunț
- SCN1057908
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- PLUS AUTO COM SRL (CUI 5809135)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.882,35 RON
- Valoare atribuită
- 104.399,91 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2019 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1028229
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069125
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLUS AUTO COM SRL CUI 5809135
Valoare atribuită
104.399,91 RON
din 105.882,35 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 1.482,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.