Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Achizitie „Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA”
- Număr anunț
- SCN1057903
- Autoritate contractantă
- BRAICAR SA (CUI RO10597853)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304.750 RON
- Valoare atribuită
- 282.035 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2019 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1030625
- Termen limită
- 20.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069091
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa CST RCA 2019.pdf.p7s
- Anexa CST RCA-2019.xls.p7s
- Caiet de Sarcini RCA 2019.pdf.p7s
- Contract RCA 2019.pdf.p7s
- Decl. indeplinirea art. 71 RCA 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069091.pdf
- Formulare RCA 2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
282.035 RON
din 304.750 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 22.715 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.