Atribuită
Anunț de participare
“ACHIZITIONARE AUTOSPECIALA CU UTILIZARE SPECIALA- AUTOSPECIALA PENTRU TRANSPORTUL DESEURILOR RECICLABILE
- Număr anunț
- SCN1057889
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624.000 RON
- Valoare atribuită
- 624.000 RON
- Data publicării
- 07.11.2019 13:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1028908
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069102
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
624.000 RON
din 624.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro