Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat
FURNIZARE FOTOCOPIATOR PENTRU DS GIURGIU
- Număr anunț
- CN1016752
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS SRL (CUI 15437993)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.902 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.11.2019 10:55
- Anunț de atribuire
- CAN1027554
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069046
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERT COPY SERVICE SRL CUI RO 14240950
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
3.902 RON
din 5.000 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 1.098 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.