Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Achizitie tractor multifunctional cu atasamente, comuna Zăvoi
- Număr anunț
- SCN1058098
- Autoritate contractantă
- Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.334,29 RON
- Valoare atribuită
- 336.900 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2019 16:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1030222
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069354
Documente
Documentația de atribuire
- 041 Contract de achizitie publica produse.docx.p7s
- 04 Formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069354.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIAGAR SRL CUI RO 32179460
Valoare atribuită
336.900 RON
din 395.334,29 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 58.434,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.