Atribuită
Anunț de participare
Diferite remorci
- Număr anunț
- SCN1058073
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
- Cod CPV
- 34220000-5 · Remorci, semiremorci si containere mobile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.553 RON
- Valoare atribuită
- 386.480 RON
- Data publicării
- 08.11.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1028642
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069320
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Cisterna.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Platforma trailer.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Remorca.pdf.p7s
- Draft Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069320.pdf
- Formulare..doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 386.553 RON Adjudecat: 386.480 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cisterna combustibil cu pompa 900 l, 3buc. | 100.840 RON | FAMI ELECTRONIC S.R.L. | 100.800 RON |
| 2 | Remorca 5 tone, 2 bucati, | 84.033 RON | BANAT TRACTOR SERVICE SRL | 84.000 RON |
| 3 | Platforma trailer ,1 buc. | 201.680 RON | S.C. PAUL TRANS SRL S.R.L. | 201.680 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAMI ELECTRONIC SRL CUI RO 6720256
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUL TRANS SRL CUI RO13451525
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BANAT TRACTOR SERVICE SRL CUI 1816792
Valoare atribuită
386.480 RON
din 386.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro