Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
"REALIZARE STATIE DE POMPARE APE UZATE LANGA SPAU 2", COMUNA CHIAJNA, JUDETUL ILFOV
- Număr anunț
- SCN1058070
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL (CUI 34793016)
- Cod CPV
- 45232152-2 · Lucrari de constructii de statii de pompare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687.427,20 RON
- Valoare atribuită
- 556.783,16 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2019 14:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1033402
- Termen limită
- 29.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069316
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PT statie pompare ape uzate PROPRAMM.pdf.p7s
- 2. PT statie pompare ape uzate PROPRAMM.pdf.p7s
- ANEXA.pdf
- CAIET DE SARCINI statie de pompare ape uzate.pdf.p7s
- F1,F2, F4.xls.p7s
- F3.docx.p7s
- FisaDate_DF1069316.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- MODEL CONTRACT LUCRARI STATIE POMPARE.docx.p7s
- Planuri1.pdf.p7s
- Planuri 2.pdf.p7s
- Planuri 3.pdf.p7s
- Planuri 4.pdf.p7s
- Planuri 5.pdf.p7s
- Planuri 6.pdf.p7s
- Planuri 7.pdf.p7s
- Planuri Statie pompare A3.pdf.p7s
- Planuri Statie pompare A4.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL CUI 34793016
Valoare atribuită
556.783,16 RON
din 687.427,20 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 130.644,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.