Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,8% sub estimat
MOBILIER
- Număr anunț
- SCN1058067
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.529 RON
- Valoare atribuită
- 71.597,20 RON 30,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2019 14:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1031502
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069309
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1069309.pdf
- III - CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- II - INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- IV DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- V - FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RANYA TRADE SRL CUI RO 18543603
Valoare atribuită
71.597,20 RON
din 103.529 RON estimat
30,8%
Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 31.931,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.