Atribuită
Anunț de participare
Statii de lucru
- Număr anunț
- SCN1058059
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.252 RON
- Valoare atribuită
- 30.252 RON
- Data publicării
- 08.11.2019 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1032228
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068979
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - 12 statii de lucru- var. 3_finala.doc.p7s
- FisaDate_DF1068979.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
30.252 RON
din 30.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro