Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

”Furnizarea de echipamente si punere in functiune pentru modernizarea ascensoarelor din blocurile de locuințe incluse în Programul de îmbunătățire a eficienței energetice (PIEE, versiunea noiembrie 2017) si servicii de elaborare a rapoartelor de specialitate”

Număr anunț
SCN1058051
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
SYGLER ASCENSOR SRL (CUI 12455790)
Cod CPV
42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984.873,76 RON
Valoare atribuită
898.829,60 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
08.11.2019 13:33
Anunț de atribuire
SCNA1031354
Termen limită
27.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069292

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYGLER ASCENSOR SRL CUI RO 12455790
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IFMA CUI RO448269

Valoare atribuită

898.829,60 RON

din 984.873,76 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 86.044,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.