Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 91,5% sub estimat
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE LA CENTRELE SOCIALE SUBORDONATE DGASPC IASI
- Număr anunț
- SCN1058020
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- WASVAL SRL (CUI 17946195)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.548 RON
- Valoare atribuită
- 5.220,61 RON 91,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2019 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1032998
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069267
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii DDD 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069267.pdf
- FORMULARE DDD 2019.2.doc.p7s
- Instructiuni pt ofertanti.pdf.p7s
- Model contract DDD 2019.2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 5.220,61 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERVICII DE DEZINSECTIE(cu pompa si cu gel) | — | Anulat | — |
| 2 | SERVICII DE DERATIZARE | — | WASVAL S.R.L. | 5.220,61 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WASVAL SRL CUI RO 17946195
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WASVAL SRL CUI RO 17946195
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LUC GUARD SL S.R.L. CUI RO 13771368
Valoare atribuită
5.220,61 RON
din 61.548 RON estimat
91,5%
Adjudecat la 8,5% din estimat · economie 56.327,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.