Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,6% sub estimat
”Elaborare a documentației tehnico-economice faza –Studiu de Fezabilitate , inclusiv studiile de specialitate aferente –pentru obiectivul : Pod pe DJ 584A, km 0+766, la Găvojdia”
- Număr anunț
- SCN1057975
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- INFRA PROJECT S.R.L. (CUI 39463086)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.500 RON 38,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2019 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1033577
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069197
Documente
Documentația de atribuire
- draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069197.pdf
- formulare pod-semnat.docx.p7s
- tema de proiectare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFRA PROJECT S.R.L. CUI 39463086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ZENIT PROIECT & CONSULT SRL CUI RO22049625
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Valoare atribuită
48.500 RON
din 79.000 RON estimat
38,6%
Adjudecat la 61,4% din estimat · economie 30.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.