Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE DEZINFECTANTI - DETERGENT - DEZINFECTANT DE NIVEL MEDIU PENTRU SUPRAFETE SI PAVIMENTE
- Număr anunț
- CN1018266
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915.840 RON
- Valoare atribuită
- 457.392 RON 50,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1035329
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 015-030111
- Documentație de atribuire
- DF1074517
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI DEZINFECTANTI 2020.doc.p7s
- clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1074517.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Valoare atribuită
457.392 RON
din 915.840 RON estimat
50,1%
Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 458.448 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.