Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Contract furnizare autoturisme
- Număr anunț
- SCN1058165
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- DACOSERV SA (CUI 4735170)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215.000 RON
- Valoare atribuită
- 209.203,64 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2019 14:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1029446
- Termen limită
- 26.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069448
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini v 11.11.pdf.p7m
- Draft contract furnizare.pdf.p7m
- FisaDate_DF1069448.pdf
- FORMULARE .doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOSERV SA CUI RO 4735170
Valoare atribuită
209.203,64 RON
din 215.000 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 5.796,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.