Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,4% sub estimat

Extinderea retelelor de canalizare in Pestisu Mare

Număr anunț
SCN1058147
Autoritate contractantă
APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
Furnizor / câștigător
PROMETAL LOGISTIC S.R.L. (CUI 32471561)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.387.222 RON
Valoare atribuită
4.442.970,96 RON 30,4% sub estimat
Data publicării
11.11.2019 12:57
Anunț de atribuire
SCNA1040413
Termen limită
04.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069406

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
EUROSTREI SRL CUI 9993110
Subcontractanți 3
DRILL JOB SRL CUI RO26618391
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
SERCOTRANS SRL CUI RO 11499373
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PAVAJ GRUP SRL CUI RO 6858977
Subcontractanți 3
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
STADIELCO SRL CUI RO 15773276

Valoare atribuită

4.442.970,96 RON

din 6.387.222 RON estimat 30,4%

Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 1.944.251,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.