Anulată Anunț de participare

Achiziție de lucrari, prestarea de servicii de proiectare la faza de Proiect Tehnic si asistență tehnică din partea proiectantului pentru reabilitarea unei constructii existente si schimbarea destinatiei acesteia in Centru Comunitar Integrat si pentru reabilitarea Scolii gimnaziale Petru Zamfirescu – loc. Prisacani si pentru reabilitarea a 30 de case in vederea imbunatatirii conditiilor de locuit, in cadrul obiectivului „Masuri integrate pentru reducerera saraciei si dezvoltarea comunitara a orasului Flamanzi”, Cod proiect 102976, finanțat prin Programului Operaţional Capital Uman 2014 - 2020

Număr anunț
SCN1058144
Autoritate contractantă
ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389.424 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.11.2019 12:22
Anunț de atribuire
SCNA1031394
Termen limită
20.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1069411

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 1.389.424 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Executie de lucrari, prestarea de servicii de proiectare la faz… 358.435 RON Anulat
2 Executie de lucrari, prestarea de servicii de proiectare la faz… 405.789 RON Anulat
3 Executie de lucrari, prestarea de servicii de proiectare la faz… 625.200 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
INKSHAPE SRL CUI 32329142
Terți susținători 1
DIOCONSTRUCT SRL CUI RO 16580311
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
DIOCONSTRUCT SRL CUI RO 16580311

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.