Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat
Achizitie Servicii de asigurare a autovehiculelor ce apartin entitatii contractante ETA SA Rm. Valcea
- Număr anunț
- SCN1058136
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Valoare atribuită
- 187.274 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2019 11:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1030369
- Termen limită
- 26.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069325
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru -conditii contractuale 2019.docx.p7s
- Anexa 1- Asigurari 2019.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-asigurari 2019.pdf.p7s
- Carti identitate ptr asig. Casco.pdf.p7s
- declaratie comisie -asigurari2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069325.pdf
- Formulare asig.2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
187.274 RON
din 240.000 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 52.726 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.