Atribuită
Anunț de participare
acord cadru de furnizare-Alimente hrana detinuti-Cozonac
- Număr anunț
- SCN1058131
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.935 RON
- Data publicării
- 11.11.2019 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1028723
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069389
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1069389.pdf
- instructiuni pentru ofertanti-.docx.p7s
- model contract- 2019.docx.p7s
- Modele_formulare_.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOPAN SUCEAVA S.A. CUI 34874331
Valoare atribuită
4.935 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro