Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Executie lucrari de modernizare a drumurilor de interes local in localitatile Ciumeghiu si Boiu în cadrul proiectului „Modernizarea infrastructurii rutiere locale in Comuna Ciumeghiu, judetul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1058309
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- REMORINI GRUP SRL (CUI 28154476)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.264.559,14 RON
- Valoare atribuită
- 5.202.063,89 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 19:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1032284
- Termen limită
- 05.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069631
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Instructiuni pentru ofertanti Executie N.pdf.p7s
- 4. Formulare pentru ofertanti.doc
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 6. Formulare.pdf.p7s
- 7. Propunere de contract.pdf.p7s
- Devize fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069631.pdf
- inf.suplimentare.part01.rar
- inf.suplimentare.part02.rar
- inf.suplimentare.part03.rar
- inf.suplimentare.part04.rar
- inf.suplimentare.part05.rar
- inf.suplimentare.part06.rar
- inf.suplimentare.part07.rar
- Parte scrisa.pdf.p7s
- Planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Valoare atribuită
5.202.063,89 RON
din 5.264.559,14 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 62.495,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.