Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
Proiectare si executie lucrari pentru investitia „MODERNIZAREA DRUMURI COMUNALE SI SATESTI, IN COMUNA CURTESTI, JUDETUL BOTOSANI”
- Număr anunț
- SCN1058290
- Autoritate contractantă
- Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORTURI AUTO SA (CUI 5323410)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.348.054 RON
- Valoare atribuită
- 5.876.141,96 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1034154
- Termen limită
- 28.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069611
Documente
Documentația de atribuire
- 02. anexa caiest sarcini - sf.part1.rar.p7s
- 02. anexa caiest sarcini - sf.part2.rar.p7s
- 02. caiet sarcini proiectare partea generala v3.pdf.p7s
- 04. Formulare.docx.p7s
- 05. model claurze contractuale HG1-2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1069611.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRANSPORTURI AUTO SA CUI RO 5323410
Asociați 1
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
Valoare atribuită
5.876.141,96 RON
din 6.348.054 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 471.912,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.